Proces rekrutacji

Jak wygląda proces rekrutacji

Etap 1. Rozmowa kwalifikacyjna i test rekrutacyjny (wiedzy ogólnej)

Rozmowa prowadzona jest przez kierownika działu, do jakiego aplikujesz. Zostaniesz zapytany m.in. o Twoje doświadczenie zawodowe. Ten etap rekrutacji jest rejestrowany kamerą. Dlaczego nagrywamy? Po prostu często zdarza się sytuacja, w której mamy dwóch bardzo dobrych kandydatów o zbliżonych kwalifikacjach – wtedy ponowne przejrzenie materiału wideo pozwala osobie rekrutującej podjąć decyzję. Nagranie służy wyłącznie do poprawienia jakości procesu rekrutacji, jest poufne i udostępnione jedynie kilku osobom podejmującym decyzje w procesie rekrutacji. Nagranie jest kasowane po zakończeniu procesu rekrutacji.

Kolejnym elementem tego etapu rekrutacji jest test składający się z pytań zamkniętych oraz otwartych, na rozwiązanie którego będziesz miał 30 minut. Test sprawdza wiedzę ogólną oraz wybrane zupełnie podstawowe umiejętności, w tym znajomość języków obcych. Jeśli dobrze wypadłeś – zostaniesz zaproszony do kolejnego etapu.

 

Etap 2. Zadanie indywidualne i rozmowa

Kwalifikując się do tego etapu otrzymujesz zadanie powiązane z zakresem obowiązków na stanowisku, na które aplikujesz. Na jego wykonanie otrzymasz od godziny do kilku dni. Rozwiązanie zadania zaprezentujesz w trakcie spotkania – bądź przygotowany na dodatkowe pytania i rozmowę o Twojej dotychczasowej karierze. To również doskonały moment na to, abyś zadał swoje pytania i poznał naszą firmę lepiej, co pozwoli Ci podjąć decyzję o pracy w naszej firmie.

Propozycja pracy

Jeśli po przejściu dwóch powyższych etapów stwierdzimy, że „nadajemy na wspólnych falach” – zaproponujemy Ci pracę i wspólną przygodę w naszej firmie.

Przedstawiony opis procesu rekrutacji może się różnić w zależności od działu i stanowiska, na które aplikujesz.Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: