Mapa strony | Kontakt | English version

Jesteś: Strona główna | Produkty | ESET | ESET NOD32 Antivirus | ESET vs. Konkurencja
drukuj stronę drukuj stronę

ESET vs. Konkurencja

ESET wygrywa w wynikach testów niezależnych instytucji

Dane prezentowane na stronie są wynikami badań niezależnych organizacji badawczych AV-Comparatives.org, Virus Biulletin, West Coast Labs oraz AV-Test.org. W każdej chwili możesz sprawdzić aktualne wyniki testów na stronach powyższych instytucji:
www.virusbtn.com (niezbędna rejestracja w serwisie)
www.av-comparatives.org
www.westcoastlabs.org
www.av-test.org

W 2009 roku produkty ESET utrzymują status najlepszych rozwiązań antywirusowych – dotyczy to zarówno ESET NOD32 Antivirus jak i ESET Smart Security (zbudowany w oparciu o silnik ThreatSense, stosowany w ESET NOD32 Antivirus).

Niezależna organizacja badawcza AV-Comparatives przyznała rozwiązaniu ESET NOD32 Antivirus tytuł „Najlepszego produktu antywirusowego” w latach 2006 oraz 2007. W 2008 roku ESET NOD32 Antivirus otrzymał od tej samej organizacji badawczej nagrody „Najlepsza proaktywna wykrywalność na żądanie” oraz „Najszybszy i najwydajniejszy”.

Wyniki testów porównawczych rozwiązań bezpieczeństwa IT, przeprowadzonych przez niezależne ośrodki badawcze, publikujemy poniżej. Analiza materiału pozwoli Ci dobrać dokładnie taką ochronę jakiej potrzebujesz. ESET NOD32 Antivirus pod względem jakości ochrony oraz wydajności zdecydowanie wyprzedza takich konkurentów jak Symantec, McAfee czy Kaspersky.

ESET jest jedynym producentem rozwiązań bezpieczeństwa IT, który otrzymał od Virus Bulletin, niezależnej organizacji testującej rozwiązania antywirusowe, ponad 50 nagród VB100 i uzyskał najlepszy wskaźnik wykrywalności nowych zagrożeń nie zgłaszając przy tym fałszywych alarmów.



Sprawdź źródło: http://www.virusbtn.com/index - dane widoczne po zarejestrowaniu


ESET w całej historii testów przeprowadzanych przez Virus Bulletin od maja 1998 roku do czerwca 2009 roku nie pominął żadnego wirusa z kategorii aktualnie rozprzestrzeniających się – In-the_Wild.



Sprawdź źródło: http://www.virusbtn.com/index - dane widoczne po zarejestrowaniu
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń!
Łukasz Bojar
product manager
telefon: 32 793 11 34
fax: 32 259 11 90
e-mail: bojar.l@dagma.pl

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych produktach?
Wybierz kategorię tematyczną
Wszystko ESET
NETASQ MPP
Barracuda Cloudmark
Arkeia
SecureDoc/Winmagic
Outpost/Agnitum
Szkolenia
www.eset.pl | www.netasq.pl | www.acsdagma.com.pl | www.arkeia.pl
Copyright © 2008 DAGMA
Agencja Interaktywna WMC