Rekrutacja

 

DAGMA DAGMA DAGMA DAGMA DAGMA
O NAS PIERWSZY KONTAKT DOJAZD NASZE BIURA O REKRUTACJI

 

 

 

O nas

Jesteśmy jednym z największych na polskim rynku dystrybutorów rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT. Dzięki siatce ponad 2000 partnerów handlowych z naszych produktów korzysta ponad 4 mln Polaków. Wśród naszych osiągnięć jest m.in. wprowadzenie na polski rynek marki ASUS oraz rozwiązania ESET - najpopularniejszego w Polsce płatnego programu antywirusowego zarówno wśród użytkowników indywidualnych jak i firm. W katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś niemal 100 osób i stale się rozwijamy. Regularnie wprowadzamy też na rynek nowe, innowacyjne rozwiązania. Nasz stabilny rozwój na polskim rynku docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu, ostatnia za 2018 rok).

 

Dlaczego może Cię to zainteresować? Bo te sukcesy zbudowali ludzie tacy jak Ty. Ludzie, którzy zaczynając w DAGMIE wystartowali do światowego biznesu oraz tacy, którzy znaleźli swoje zawodowe spełnienie i stabilizację właśnie u nas.

Poznaj kilkoro z nich!

DAGMA

Dowiedz się więcej o naszej firmie

 

FIRMA NA LATA MOCNY START


Jarosław Cichecki
pracuje w dziale handlowym,
w DAGMIE od 15 lat
Zajmuję się obsługą strategicznych klientów, negocjowaniem warunków handlowych oraz sprzedażą rozwiązań oferowanych przez DAGMĘ. Kiedy rozpoczynałem pracę w DAGMIE, firma liczyła około 20 osób, obecnie jest nas ponad 70. W mojej codziennej pracy najbardziej podoba mi się możliwość realizowania ciekawych i niestandardowych projektów. To właśnie w DAGMIE nauczyłem się kreatywności i umiejętności rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań negocjacyjnych.

Joanna Górna
Service Portfolio Manager
w firmie IBM

(pracowała w dziale
rozwoju w DAGMIE)
Praca z szerokim portfolio produktów DAGMY była dla mnie źródłem cennych zawodowych doświadczeń na wielu poziomach. Rozwinęłam w niej m.in. wiedzę techniczną z zakresu IT i kompetencje miękkie, szlifowane współpracą z vendorami, resellerami i klientami - od małych firm po wielkie korporacje. Umiejętności, które przez 6 lat doskonaliłam w dynamicznym zespole DAGMY wykorzystuję w obecnej pracy, a gdyby nie moja przeprowadzka pewnie nadal współtworzyłabym niesamowicie zgraną ekipę Biura Bezpieczeństwa IT.


Joanna Domczyk
pracuje w dziale logistyki,
w DAGMIE od 14 lat
Na co dzień wystawiam faktury, pilnuję stanów magazynowych, składam zamówienia u producentów oraz odpowiadam za rejestrację sprzedawanych produktów. W DAGMIE zaskoczyła mnie panująca tutaj przyjazna atmosfera. Przyznaję, że „góra” ma nosa do dobierania personelu - nie sądziłam, że w jednym miejscu można zebrać tylu fantastycznych ludzi.

Jakub Łukasiewicz
Channel Development Manager w firmie Dell
(pracował w dziale
rozwoju w DAGMIE)
DAGMA nauczyła mnie wielu przydatnych rzeczy, które wykorzystuję na obecnie zajmowanym stanowisku. W DAGMIE poszerzyłem moje kompetencje i nauczyłem się pracy w oparciu o ustalony wcześniej harmonogram, koordynując równolegle wiele zadań, realizowanych we współpracy z osobami wewnątrz i na zewnątrz firmy. Do dziś pamiętam wyjątkową atmosferę, tworzoną przez zgrany zespół DAGMY.Widzisz się teraz jako pracownik firmy DAGMA? Świetnie, bo do dalszego rozwoju potrzebujemy dwóch rzeczy: Twojego świeżego spojrzenia i Twoich umiejętności! Abyś mogła/mógł je komfortowo zaprezentować podczas rozmowy rekrutacyjnej chcemy Cię zaznajomić z osobami i miejscami, które odwiedzisz po drodze do swojego biurka w DAGMIE.

 

Pierwszy kontakt

CV wysłane? Już sprawdzamy!

Pozytywna weryfikacja Twojej aplikacji zakończy się telefonicznym zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną przez kierownika działu lub jedną z osób prowadzących rekrutacje w naszej firmie.

 

 

Dojazd

Siedziba naszej firmy mieści się na Osiedlu
Bażantów w dzielnicy Katowice-Piotrowice.

DAGMA Biuro Bezpieczeństwa IT
40-668 Katowice, ul. Bażantów 4/2
tel. 32 793 11 80 / 32 259 11 80

Współrzędne GPS:
N 50.199796 / E 18.979063

Dojazd komunikacją miejską:
Dojazd z Dworca PKP w Katowicach do przystanku
Piotrowice Cmentarz autobusami linii: 37, 689.

Potrzebujesz taksówki?
Polecamy City Taxi Katowice: 32 201 01 01


Wyświetl większą mapę

 

Tu się spotkamy

Na I piętrze naszej siedziby znajdują się dział logistyki, dział obsługi klienta, sale szkoleniowe i pomieszczenia rekrutacyjne (widoczne po prawej), do których zaprosimy Cię z widocznej na zdjęciu recepcji.

Tu będziesz pracować

Piętro II mieści dział handlowy, dział marketingu, dział wsparcia technicznego oraz Twoje przyszłe biurko.


 

O rekrutacji

Przychodząc do nas na rozmowę warto wiedzieć o 4 elementach procesu rekrutacyjnego:

1) język angielski
W pracy mówimy po polsku, ale gdy dzwoni producent lub zagraniczne wsparcie techniczne płynnie przechodzimy na język angielski. Oczekujemy, że przychodząc do nas potrafisz swobodnie opowiedzieć o swojej dotychczasowej karierze, motywacjach i planach, a jeśli jesteś pracownikiem technicznym to bez trudu poruszasz się w anglojęzycznej dokumentacji IT. Got it?

2) testy
W trakcie rekrutacji możemy poprosić Cię o wykonanie testu potwierdzającego Twoje kompetencje do pracy na wybrane stanowisko. Test składa się z pytań otwartych i zamkniętych, może również zawierać zadanie sprawdzające pisemną znajomość języka obcego. W zależności od tego, gdzie aplikujesz test może sprawdzać np. Twoją wiedzę ogólną lub predyspozycje do pracy w IT. Na jego wykonanie masz 30 minut.

3) prezentacja
Zadanie do opracowania powiązane jest z zakresem obowiązków na Twoim przyszłym stanowisku. Na jego wykonanie otrzymasz od godziny do kilku dni, a rozwiązanie zaprezentujesz w trakcie naszego kolejnego spotkania. Będzie to też dobry moment na Twoje pytania dotyczące naszej firmy i formy współpracy.

4) obecność kamery
W wypadku wybranych rekrutacji, spotkania rejestrujemy kamerą wideo. Miewamy bowiem bardzo dobrych kandydatów o zbliżonych kwalifikacjach, a wtedy ponowne przejrzenie nagrania ułatwia nam podjęcie decyzji. Nagranie jest poufne i kasowane po zakończeniu procesu rekrutacji.

Twoja ścieżka rekrutacyjna może się nieznacznie różnić w zależności od tego, do jakiego działu i na jakie stanowisko aplikujesz. Jej etapy pokazujemy poniżej oraz pod każdą z dostępnych ofert.

 

DZIAŁ HANDLOWY, DZIAŁ ROZWOJU, DZIAŁ MARKETINGU, DZIAŁ LOGISTYKI

 

DZIAŁ TECHNICZNY, DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA 

 

SEKRETARIAT

 

AUTORYZOWANE CENTRUM SZKOLENIOWE

 

 

Wszystko już wiesz? A zatem...

 

Zobacz oferty pracy   Staże i praktyki

 

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: