Aktualności

Redakcja czasopisma „IT Professional” rekomenduje zaporę sieciową Barracuda CloudGen Firewall F600

2018-07-09

Redakcja miesięcznika IT Professional, skierowanego do specjalistów z branży IT, przetestowała zaporę sieciową Barracuda CloudGen Firewall F600. Produkt został zrecenzowany przez dziennikarzy w lipcowym wydaniu czasopisma, uzyskując bardzo wysoką ocenę i tym samym oficjalną rekomendację redakcji.

Barracuda CloudGen Firewall F600 to nowoczesna zapora nowej generacji stworzona z myślą o szybkim wdrożeniu i łatwym zarządzaniu rozproszonymi środowiskami z wieloma lokalizacjami. Redakcja miesięcznika IT Professional postanowiła przetestować urządzenie i sprawdzić jego najważniejsze funkcje. Produkt Barracudy został doceniony za kompleksowe i wielowektorowe zabezpieczenie styku sieci. Recenzenci docenili Barracudę również za nieszablonowe podejście do funkcji zarządzania, a także szczegółowe udostępnianie dokumentacji produktu, co pozytywnie wyróżnia go na tle konkurencji.

Recenzję  Barracuda CloudGen Firewall F600 można przeczytać w lipcowym wydaniu IT Professional lub w formie elektronicznej na naszej stronie.

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: