Aktualności

DAGMA wśród najlepszych firm w Polsce!

2019-01-02

DAGMA, jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce, już po raz jedenasty otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. Spółka znalazła się wśród najlepszych polskich firm średniej wielkości, notujących regularny wzrost sprzedaży oraz zysk.

Gazele Biznesu to to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.  Projekt realizowany jest przez dziennik „Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Jak czytamy na stronie rankingu, wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Firma DAGMA już po raz jedenasty została wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu, tym razem za 2018 rok. Spółka otrzymała również certyfikat „Rzetelna firma”, który potwierdza jej uczciwość, terminowe regulowanie płatności i wiarygodność na rynku polskich przedsiębiorstw.

Doskonałą renomę DAGMY potwierdzają również nagrody miesięcznika Forbes (ostatni tytuł Diamentu Forbesa za 2011 rok) oraz magazynów: CRN i Vademecum VAR-ów i Integratorów dla resellerów rozwiązań IT w Polsce, których czytelnicy wybrali firmę DAGMA Dystrybutorem Specjalizowanym 2018 roku.

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: