Aktualności

Premiera w NETASQ: Lepsza kontrola odwiedzanych stron WWW i nowe raportowanie

2011-10-24

Wielofunkcyjne firewalle klasy UTM firmy NETASQ posiadają obecnie w standardzie rozszerzony filtr URL zawierający klasyfikację stron w 53 kategoriach tematycznych, ze szczególnym naciskiem na polskie serwisy internetowe. Małe i średnie firmy mogą od teraz korzystać z nowego narzędzia do raportowania dostępnego w języku polskim w podstawowej cenie urządzenia.

więcej

Gala Tytanów Sprzedaży ESET 2011

2011-10-20

W ostatnią sobotę w hotelu Windsor Palace w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy odbyło się trzecie już ogólnopolskie spotkanie partnerów handlowych firmy DAGMA. Podczas wieczornej gali, dziesięciu partnerów handlowych DAGMY o najwyższej sprzedaży rozwiązań ESET otrzymało statuetki Tytanów Sprzedaży ESET 2011.

więcej

Wykradł nagie zdjęcia celebrytów, teraz złapało go FBI

2011-10-13

Specjaliści z firmy ESET, opublikowali raport na temat najczęściej atakujących zagrożeń ubiegłego miesiąca. Korzystając z okazji eksperci zwrócili uwagę na fakt aresztowania 35-letniego mieszkańca Stanów Zjednoczonych, który jakiś czas temu włamał się do komputerów i urządzeń przenośnych kilku hollywoodzkich gwiazd.

więcej

Prestiżowe nagrody dla Barracudy

2011-10-04

Czytelnicy czasopisma Information Security oraz serwisu internetowego SearchSecurity.com już po raz szósty wybrali najlepsze rozwiązania informatyczne, przeznaczone do ochrony infrastruktury sieciowej. Najlepszym rozwiązaniem 2011 roku w kategorii Web Application Firewall został produkt firmy Barracuda.

więcej

Zaatakowano posiadaczy komputerów Mac w Chinach

2011-09-27

Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych ESET Smart Security 5 oraz ESET NOD32 Antivirus 5, poinformowała o koniu trojańskim, który atakuje komputery z systemami Mac OS X w nietypowy sposób. Zagrożenie przenika na dysk maszyny, wykorzystując metodę znaną użytkownikom pecetów – koń trojański ukrywa się bowiem w spreparowanym pliku, wyglądającym jak PDF.

więcej

Kiedy randka kończy się infekcją

2011-09-19

Internetowe serwisy randkowe przyciągają miliony Polaków, którzy podczas poszukiwania w sieci swojej „drugiej połówki” bardzo często zapominają o swoim bezpieczeństwie. Eksperci z firmy antywirusowej ESET przypominają, że wirtualne randki, tak jak w prawdziwym życiu, mogą skończyć się poważną infekcją, tyle że komputera.

więcej

Premiera nowych wersji ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus

2011-09-13

Firma ESET, producent rozwiązań antywirusowych, z których korzysta 3,5 mln Polaków, wprowadziła dzisiaj na rynek najnowsze wersje swoich produktów – pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security 5 oraz system antywirusowy i antyspyware ESET NOD32 Antivirus 5. O skuteczność i szybkość działania najnowszych rozwiązaniach ESET dba nowa technologia reputacyjna ESET Live Grid, bazująca na chmurze.

więcej

Ten robak upodobał sobie użytkowników Facebooka

2011-09-08

Firma ESET, producent proaktywnych rozwiązań antywirusowych, opublikowała raport o zagrożeniach komputerowych, które w sierpniu najczęściej atakowały użytkowników na całym świecie. Notowane jeszcze nie tak dawno w pierwszej trójce, konie trojańskie wykradające loginy i hasła użytkowników gier sieciowych niemal wypadły poza listę. Na znaczeniu bardzo szybko zyskał natomiast robak internetowy Dorkbot, który na cel bierze m.in. użytkowników Facebooka.

więcej

Nowe rozwiązania wirtualne w ofercie

2011-09-06

Firma Barracuda wprowadziła do swojej oferty - Barracuda Web Filter Vx - zwirtualizowane narzędzie przeznaczone do kompleksowego filtrowania ruchu HTTP.

więcej

DAGMA rozpoczyna dystrybucję rozwiązań backupu od Arkeia Software

2011-09-05

Dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT, DAGMA Sp. z o.o. podpisała umowę o współpracy z amerykańskim producentem rozwiązań backupu danych Arkeia Software. Z produktów firmy Arkeia korzystają m.in. Volkswagen, NASA oraz Sony.

więcej
Strona 47 / 47
««   «   41   42   43   44   45   46   47   »   »»

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: