Kim jesteśmy

Transfer wiedzy i technologii
w bezpieczeństwie IT

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informatycznego. Sprowadzamy na polski rynek produkty i wiedzę, które  umożliwiają bezpieczne i efektywne korzystanie z sieci i komputerów. Szukamy rozwiązań wyjątkowych i unikalnych.

Jeżeli gdziekolwiek na świecie powstaje technologia, która wprowadza nową jakość w branży bezpieczeństwa IT, jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem jej do Polski i udostępnieniem polskim odbiorcom. Poszerzamy spektrum wyboru o nowe rozwiązania, niedostępne wcześniej na polskim rynku.

Naszym rozwiązaniom zaufało ponad 2 500 jednostek samorządowych, niemal 3 200 szpitali i zakładów opieki zdrowotnej, ponad 380 sądów oraz 400 placówek bankowych i 16 ministerstw . Antywirusy z naszej oferty chronią ponad 5 milionów Polaków – takie zaufanie zobowiązuje również nas jako dostawcę.

Poznaj nasze produkty

 

DAGMA to:
 

 • 155 pracowników, w tym 85 w części zajmującej się
  bezpośrednio dystrybucją IT,
 • 17 inżynierów wsparcia technicznego,
 • 2 000 partnerów handlowych w całej Polsce,
 • 18 specjalistów ds. sprzedaży obsługujących sieć partnerską,
 • zespół product managerów i specjalistów ds. marketingu,
  budujący pozycję dystrybuowanych marek na polskim rynku,
 • Cztery nagrody „Diamentu Forbesa” (od 2006 roku),
 • Dwanaście nagród „Gazeli Biznesu” (od 2005 roku).

Pobierz portfolio DAGMA

Nasze wartości

Starannie dobieramy produkty do naszego portfolio. Liczy się unikalna, nowoczesna technologia, ale nie tylko. Dążenie do zrozumienia i jak najlepszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów leży u podstaw naszego sukcesu. Stawiamy na budowanie długoterminowych relacji opartych na partnerstwie i zaufaniu. Staramy się, aby producenci, których produkty sprowadzamy na polski rynek, wyznawali te same wartości.

Fascynuje nas technologia. Cieszymy się, gdy nasi klienci i partnerzy mogą z niej w pełni korzystać, dlatego dzielimy się naszą wiedzą. Systematycznie organizujemy konferencje i seminaria, na których prezentujemy osiągnięcia naszych dostawców w zakresie technologii IT. Naszym klientom zapewniamy indywidualne doradztwo w kwestiach bezpieczeństwa, audytu, konsultingu, szkoleń, a także usług wdrożeniowych i wsparcia technicznego dla wszystkich oferowanych produktów.

Sprawdź nasze usługi

 

Anna Piechocka, 24 lata w DAGMIE

Tomasz Malkowski, 16 lat w DAGMIE

 

Partnerzy w całej Polsce

Nasi partnerzy są naszą siłą. Potrafimy współpracować z firmami każdej wielkości – nieważne czy jest to duży integrator systemów o ogólnopolskim zasięgu, zatrudniający kilkaset osób, czy mała firma rodzinna, działająca lokalnie.

Cenimy różnorodność. Rozumiemy potrzeby każdego z naszych partnerów i staramy się do nich dopasować.

Dzięki sieci ponad 2 000 partnerów możemy obsługiwać naszych klientów na terenie całego kraju.

Zostań naszym partnerem

Wsparcie techniczne

Najnowsze technologie byłyby nieskuteczne bez wiedzy na temat ich praktycznego wykorzystania. Dlatego nasz zespół inżynierów świadczy pełne wsparcie techniczne dla wszystkich rozwiązań z naszej oferty.

Angażujemy się w bliską współpracę z naszymi dostawcami. Uwagi i sugestie naszych klientów regularnie przekazujemy wprost do działów rozwoju naszych producentów – tak, aby dostosowywać rozwiązania do potrzeb polskiego rynku. Bliska współpraca z producentami daje też możliwość realizacji skomplikowanych wdrożeń i prowadzenia szkoleń w imieniu poszczególnych producentów.

Przejdź do pomocy technicznej

 

Iwona Koźlik

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: