Kontakt

Biuro Bezpieczeństwa IT
DAGMA sp. z o.o.

40-668 Katowice, ul. Bażantów 4/2
tel. 32 793 11 00 / 32 259 11 00
fax 32 793 11 90

 

Dział
Obsługi Klienta

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
handel@dagma.pl

 

Kontakt
dla mediów

Karolina Skrzypczyk
tel. 32 259 11 35
skrzypczyk.k@dagma.pl

Dział Handlowy

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90
handel@dagma.pl

 

Łukasz Robak

kierownik działu handlowego
tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
robak.l@dagma.pl

       
             

Marzena Bonczek

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 21
bonczek.m@dagma.pl

 

Jarosław Cichecki

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 02
cichecki.j@dagma.pl

 

Anna Ciesiółka

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 18
ciesiolka.a@dagma.pl

 

Emilia Zajdel

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 06
zajdel.e@dagma.pl
             

Łukasz Jedziniak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 23
jedziniak.l@dagma.pl
 

Robert Juskowiak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 03
juskowiak.r@dagma.pl

 

Maciej Kołodziej

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 04
kolodziej.m@dagma.pl
 

Robert Kuczka

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 13
kuczka.r@dagma.pl
             

Witold Majchrowicz

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 22
majchrowicz.w@dagma.pl
 

Tomasz Malkowski

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 14
malkowski.t@dagma.pl
 

Krzysztof Rozlach

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 28
rozlach.k@dagma.pl
 

Karol Sipurzyński

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 17
sipurzynski.k@dagma.pl
             

Agnieszka Sobczak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 19
sobczak.a@dagma.pl
 

Monika Wawrzyńczak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 07 
wawrzynczak.m@dagma.pl
 

Adrian Wilczok

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 16
wilczok.a@dagma.pl
 

Bartosz Galoch

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 43
galoch.b@dagma.pl
             

Przemysław Markowski

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 76
markowski.p@dagma.pl
 

Artur Olszynka

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 53 
olszynka.a@dagma.pl
 
             

Dział Rozwoju
Biznesu

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90

 

Paweł
Jurek

wicedyrektor ds. rozwoju
tel. 32 793 11 30
tel. 32 259 11 30
jurek.p@dagma.pl

       
             

Grzegorz Klocek

product manager
(ESET)
tel. 32 259 11 34
klocek.g@dagma.pl
 

Bartosz Różalski

product manager
(Barracuda Networks)
tel. 32 259 11 37
rozalski.b@dagma.pl
 

Mikołaj Sikorski

product manager
(DESlock+)
tel. 32 259 11 36
sikorski.mikolaj@dagma.pl
 

Jacek Pająk

key account manager
ESET
tel. 32 259 11 15
pajak.j@dagma.pl
         

Dział Marketingu

tel. 32 793 11 58
tel. 32 259 11 58
fax. 32 793 11 90
marketing@dagma.pl

 

Krzysztof Kasperkiewicz

kierownik działu marketingu
tel. 32 793 11 31
tel. 32 259 11 31
kasperkiewicz.k@dagma.pl

       
             

Marceli Łyczko

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 32
lyczko.m@dagma.pl

 

Katarzyna Matwiejew

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 05
matwiejew.k@dagma.pl
 

Anna Nieć

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 25
niec.a@dagma.pl
 

Łukasz Siwicki

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 33
siwicki.l@dagma.pl

             

Karolina Skrzypczyk

specjalista ds. marketingu i PR
tel. 32 259 11 35
skrzypczyk.k@dagma.pl
 

Piotr Surmacz

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 58
surmacz.p@dagma.pl

       
             

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

tel. 32 793 11 80
tel. 32 259 11 80
fax. 32 793 11 90
szkolenia@dagma.pl

 

Justyna
Puchała

kierownik centrum szkoleniowego
tel. 32 793 11 81
tel. 32 259 11 81
puchala.j@dagma.pl

       
             

Rafał Sierko

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 27
sierko.r@dagma.pl
 

Mateusz Fornal

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 82
fornal.m@dagma.pl

 

Anna Dudzik

specjalista ds. organizacji szkoleń
tel. 32 259 11 20
dudzik.a@dagma.pl
 

Barbara Samek

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 38
samek.b@dagma.pl
             

Łukasz Niżnik

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 85
niznik.l@dagma.pl
 

Adrian Bute

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 84
bute.a@dagma.pl
 
     

Dział
logistyki

tel. 32 793 11 55
tel. 32 259 11 55
logistyka@dagma.pl

 

Dział Pomocy Technicznej

tel. 32 793 11 88
tel. 32 259 11 88
pomoc@dagma.pl

 

Pomoc Techniczna NETASQ Stormshield

tel. 32 793 11 89
tel. 32 259 11 89
pomoc@stormshield.pl

 

Pomoc Techniczna BARRACUDA

tel. 32 793 11 44
tel. 32 259 11 44
pomoc@barracuda.com.pl

             

DAGMA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 0000130206, kapitał zakładowy 75000 zł, numer NIP 634-012-60-68,
numer REGON: 008173852

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: