Kontakt

Biuro Bezpieczeństwa IT
DAGMA sp. z o.o.

40-668 Katowice, ul. Bażantów 4/2
tel. 32 793 11 00 / 32 259 11 00
fax 32 793 11 90

 

Dział
Obsługi Klienta

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
handel@dagma.pl

 

Kontakt
dla mediów

Katarzyna Pilawa
tel. 32 259 11 35
pilawa.k@dagma.pl

Dział Handlowy

tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90
handel@dagma.pl

 

Łukasz Robak

kierownik działu handlowego
tel. 32 259 11 00
robak.l@dagma.pl

       
             

Jarosław Cichecki

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 02
cichecki.j@dagma.pl

 

Anna Ciesiółka

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 18
ciesiolka.a@dagma.pl

 

Bartosz Galoch

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 43
galoch.b@dagma.pl

 

Łukasz Jedziniak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 23
jedziniak.l@dagma.pl

             

Robert Juskowiak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 03
juskowiak.r@dagma.pl

 

Maciej Kołodziej

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 04
kolodziej.m@dagma.pl
 

Robert Kuczka

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 13
kuczka.r@dagma.pl
 

Witold Majchrowicz

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 22
majchrowicz.w@dagma.pl
             

Tomasz Malkowski

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 14
malkowski.t@dagma.pl
 

Przemysław Markowski

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 76
markowski.p@dagma.pl
 

Anna Brzozowska

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 42 
brzozowska.a@dagma.pl
 

Krzysztof Rozlach

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 28
rozlach.k@dagma.pl
             

Karol Sipurzyński

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 17
sipurzynski.k@dagma.pl
 

Emilia Zajdel

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 06
zajdel.e@dagma.pl
 

Monika Wawrzyńczak

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 07
wawrzynczak.m@dagma.pl
 

Adrian Wilczok

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 16
wilczok.a@dagma.pl
             

Mateusz Mularczyk

specjalista ds. handlowych
tel. 32 259 11 21
mularczyk.m@dagma.pl
 

Łukasz Mendera

specjalista ds. handlowych
tel. 32 793 12 21 
mendera.l@dagma.pl



 
             

Dział Rozwoju
Biznesu

tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90

 

Paweł
Jurek

wicedyrektor ds. rozwoju
tel. 32 259 11 30
jurek.p@dagma.pl

       
             

Grzegorz Klocek

product manager
(ESET)
tel. 32 259 11 34
klocek.g@dagma.pl
 

Bartosz Różalski

product manager
(Barracuda Networks)
tel. 32 259 11 37
rozalski.b@dagma.pl
 

Mikołaj Sikorski

product manager
(DESlock+)
tel. 32 259 11 36
sikorski.mikolaj@dagma.pl
 

Piotr Zielaskiewicz

product manager
(Stormshield)
tel. 32 259 11 38
zielaskiewicz.p@dagma.pl
         

Jacek Pająk

key account manager
tel. kom. 602 783 702
pajak.j@dagma.pl
 

Tomasz Ślifirski

key account manager
tel. kom. 735 208 066
slifirski.t@dagma.pl
 

Magdalena Gluch

junior product manager
(Proget)
tel. 32 259 11 52
gluch.m@dagma.pl
 

Mateusz Wołonsewicz

junior product manager
(ESET)
tel. 32 259 11 45
wolonsewicz.m@dagma.pl
             

Dział Marketingu

tel. 32 259 11 58
fax. 32 793 11 90
marketing@dagma.pl

 

Krzysztof Kasperkiewicz

kierownik działu marketingu
tel. 32 259 11 31
kasperkiewicz.k@dagma.pl

 

Anna
Nieć

z-ca kier. działu marketingu
tel. 32 259 11 25
niec.a@dagma.pl

   
             

Ewa Barczyk

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 58
barczyk.e@dagma.pl

 

Grażyna Falisz

specjalista ds. marketingu
tel. 32 793 12 33
falisz.g@dagma.pl

 

Marceli Łyczko

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 32
lyczko.m@dagma.pl

 

Katarzyna Pilawa

specjalista ds. marketingu i PR
tel. 32 259 11 35
pilawa.k@dagma.pl

             

Łukasz Siwicki

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 33
siwicki.l@dagma.pl
 

Jarosław Turowski

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 40
turowski.j@dagma.pl

 

 

 

   
             

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

tel. 32 259 11 80
fax. 32 793 11 90
szkolenia@dagma.pl

 

Justyna
Puchała

kierownik centrum szkoleniowego
tel. 32 259 11 81
puchala.j@dagma.pl

       
             

Adrian Bute

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 84
bute.a@dagma.pl
 

Anna Dudzik

specjalista ds. organizacji szkoleń
tel. 32 259 11 20
dudzik.a@dagma.pl
 

Adam Łazowski

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 82
lazowski.a@dagma.pl
 

Katarzyna Miśkiewicz

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 83
miskiewicz.k@dagma.pl
             

Barbara Samek

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 38
samek.b@dagma.pl
 

Rafał Sierko

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 27
sierko.r@dagma.pl
 
     

Dział Audytów

tel. 32 259 11 86
audyty@dagma.pl

 

Jarosław 
Mackiewicz

kierownik zespołu ds. audytów 
tel. 32 259 11 86
mackiewicz.j@dagma.pl

       
             

Dział
logistyki

tel. 32 259 11 55
logistyka@dagma.pl

 

Dział Pomocy Technicznej

tel. 32 259 11 88
pomoc@dagma.pl

 

Pomoc Techniczna STORMSHIELD

tel. 32 259 11 89
pomoc@stormshield.pl

 

Pomoc Techniczna BARRACUDA

tel. 32 259 11 44
pomoc@barracuda.com.pl

             

DAGMA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 0000130206, kapitał zakładowy 75000 zł, numer NIP 634-012-60-68,
numer REGON: 008173852

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: