Kontakt

Bezpieczeństwo IT
DAGMA sp. z o.o.

40-668 Katowice, ul. Bażantów 4/2
tel. 32 793 11 00 / 32 259 11 00
fax 32 793 11 90
kontakt@dagma.pl

 

Dział
Obsługi Klienta

tel. 32 793 11 00
tel. 32 259 11 00
handel@dagma.pl

 

Kontakt
dla mediów

Krzysztof Kasperkiewicz
tel. 32 259 11 31
kasperkiewicz.k@dagma.pl

Dział Handlowy

tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90
handel@dagma.pl

 

Stanisław Horak

kierownik działu handlowego

tel. 32 259 11 00
horak.s@dagma.pl

       
             

Jarosław Cichecki

senior channel manager
tel. 539 069 632
cichecki.j@dagma.pl

 

Anna Ciesiółka

channel manager
tel. 539 069 633
ciesiolka.a@dagma.pl

 

Łukasz Jedziniak

channel manager
tel. 539 069 635
jedziniak.l@dagma.pl

 

Robert Juskowiak

senior channel manager
tel. 539 069 634
juskowiak.r@dagma.pl

             

Agnieszka Kochańska

junior channel manager
tel. 539 069 636
kochanska.a@dagma.pl

 

Maciej Kołodziej

senior channel manager
tel. 539 069 637
kolodziej.m@dagma.pl

 

Robert Kuczka

senior channel manager
tel. 539 069 639
kuczka.r@dagma.pl

 

Witold Majchrowicz

channel manager
tel. 539 069 640
majchrowicz.w@dagma.pl

             

Tomasz Malkowski

senior channel manager
tel. 539 069 641
malkowski.t@dagma.pl

 

Przemysław Markowski

channel manager
tel. 539 069 642
markowski.p@dagma.pl

 

Łukasz Mendera

junior channel manager
tel. 539 069 643
mendera.l@dagma.pl

 

Paweł Przybylski

junior channel manager
tel. 539 069 644
przybylski.p@dagma.pl

             

Krzysztof Rozlach

senior channel manager
tel. 539 069 645
rozlach.k@dagma.pl

 

Karol Sipurzyński

channel manager
tel. 539 069 646
sipurzynski.k@dagma.pl

 

Adrian Wilczok

senior channel manager
tel. 539 069 647
wilczok.a@dagma.pl

 

Barbara Wojnicka-Wężyk

junior channel manager
tel. 539 069 648
wojnicka.b@dagma.pl

             

Emilia Zajdel

channel manager
tel. 539 069 649
zajdel.e@dagma.pl

 

Anna Stanisz

channel manager assistant
tel. 539 069 650
stanisz.a@dagma.pl

       
             

Dział Rozwoju
Biznesu

tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90

 

Paweł
Jurek

wicedyrektor ds. rozwoju

kom. 600 048 119
tel. 32 259 11 30
jurek.p@dagma.pl

       
             

Grzegorz Klocek

product manager
(ESET)
kom. 606 862 112
tel. 32 259 11 34
klocek.g@dagma.pl
 

Bartosz Różalski

product manager
(ESET)
kom. 668 642 849
tel. 32 259 11 37
rozalski.b@dagma.pl
 

Rafał Sierko

junior product manager
(ESET)
kom. 602 783 104
tel. 32 259 11 56
sierko.r@dagma.pl
 

Robert Łęczycki

junior product manager
(ESET)
kom. 538 810 102
tel. 32 259 11 45
leczycki.r@dagma.pl
             

Mateusz Piątek

product manager
(Safetica)
kom. 532 570 255
tel. 32 259 11 67
piatek.m@dagma.pl
 

Mateusz Nowak

junior product manager
(Safetica)
kom. 795 518 758
tel. 32 793 11 19
nowak.m@dagma.pl
 

Mikołaj Sikorski

New Business Developer
kom. 608 287 728
tel. 32 259 11 36
sikorski.mikolaj@dagma.pl
 

Filip Sklorz

junior product manager ds. MSP
kom. 698 264 448
sklorz.f@dagma.pl
             

Kamil Budak

product manager (Senhasegura)
kom. 532 514 100
tel. 32 259 11 07
budak.k@dagma.pl
 

Sebastian Dąbrowski

product manager
(Acronis)
kom. 728 316 324
dabrowski.s@dagma.pl
 

Piotr Zielaskiewicz

product manager
(Stormshield)
kom. 784 488 448
tel. 32 259 11 38
zielaskiewicz.p@dagma.pl
 

Paweł Będkowski

junior product manager
(Stormshield)
kom. 662 220 561
bedkowski.p@dagma.pl
             

Obsługa segmentu enterprise

Jacek Pająk

enterprise sales manager
tel. kom. 602 783 702
pajak.j@dagma.pl
 

Wojciech Bąkowski

key account manager
tel. kom. 735 208 066
bakowski.w@dagma.pl
 

Piotr Łabiński

key account manager
tel. kom. 660 471 723
labinski.p@dagma.pl
 

Arkadiusz Prokop

key account manager
tel. kom. 795 518 365
prokop.a@dagma.pl
             

Krzysztof Szpunar

key account manager
tel. kom. 662 220 398
szpunar.k@dagma.pl
 

Adrian Wróbel

key account manager
tel. kom. 538 810 111
wrobel.a@dagma.pl
       

Dział Marketingu

tel. 32 259 11 00
fax. 32 793 11 90
marketing@dagma.pl

 

Krzysztof Kasperkiewicz

kierownik działu marketingu
tel. 32 259 11 31
kasperkiewicz.k@dagma.pl

 

Anna
Nieć

z-ca kier. działu marketingu
tel. 32 259 11 25
niec.a@dagma.pl

   
             

Marceli Łyczko

starszy specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 32
lyczko.m@dagma.pl

 

Katarzyna Matwiejew

starszy specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 05
matwiejew.k@dagma.pl
 

Łukasz Siwicki

senior graphic designer
tel. 32 259 11 33
siwicki.l@dagma.pl
 

Paula Michalska

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 12 36
michalska.p@dagma.pl
             

Ewa Patelska

specjalista ds. marketingu
tel. 32 259 11 58
patelska.e@dagma.pl
 

Agnieszka Zdunek

specjalista ds. marketingu
tel. 32 793 12 34
zdunek.a@dagma.pl
 

Malwina Olszewska

asystentka marketingu
tel. 32 259 12 91
olszewska.m@dagma.pl
   
             

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

tel. 32 259 11 80
fax. 32 793 11 90
szkolenia@dagma.pl

 

Justyna
Puchała

kierownik centrum szkoleniowego
tel. 32 259 11 81
puchala.j@dagma.pl

       
             

Adrian Bute

zastępca kierownika działu
tel. 32 259 11 84
bute.a@dagma.pl
 

Katarzyna Miśkiewicz

starszy doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 83
miskiewicz.k@dagma.pl
 

Grzegorz Stasiak

starszy doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 47
stasiak.g@dagma.pl
 

Marta Banasik

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 27
banasik.m@dagma.pl
             

Krystian Okuński

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 82
okunski.k@dagma.pl
 

Robert Lancman

doradca ds. szkoleń
tel. 32 259 11 49
lancman.r@dagma.pl
 

Ewelina Saracka

asystent handlowy
tel. 32 259 11 85
saracka.e@dagma.pl
 

Agnieszka Cieśluk

asystent handlowy
tel. 32 259 11 39
ciesluk.a@dagma.pl
             

Anna Dudzik

starszy specjalista ds. organizacji szkoleń
tel. 32 259 11 20
dudzik.a@dagma.pl
           
             

Dział Audytów

tel. 32 259 11 86
audyty@dagma.pl

         
             

Dział
logistyki

tel. 32 259 11 55
logistyka@dagma.pl

 

Dział Pomocy Technicznej

tel. 32 259 11 88
pomoc@dagma.pl

 

Pomoc Techniczna STORMSHIELD

tel. 32 259 11 89
pomoc@stormshield.pl

   
             

DAGMA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 0000130206, kapitał zakładowy 75000 zł, numer NIP 634-012-60-68,
numer REGON: 008173852

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: