Strefa dla Partnerów DAGMA

Witamy w Strefie dla Partnerów DAGMA

Jeśli jesteś naszym partnerem zaloguj się do Strefy dla Partnerów, aby uzyskać dostęp do materiałów niezbędnych do skutecznej sprzedaży.

Logowanie wymaga podania loginu i hasła.

Login:
Hasło:
- zapamiętaj mnie na tym komputerze

Jeśli nie posiadasz loginu i hasła lub masz problemy z logowaniem do Strefy dla Partnerów, skontaktuj się ze Swoim opiekunem handlowym. Sprawdź numer telefonu

Jak zostać partnerem?

Biuro Bezpieczeństwa IT firmy DAGMA, jako ogólnopolski dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT poszukuje partnerów handlowych na terenie całej Polski.

Jako dystrybutor, zapewniamy pełen pakiet szkoleń na temat oferowanych produktów, atrakcyjne rabaty resellerskie i pełne wsparcie marketingowe.

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży rozwiązań z oferty Dagmy, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod adresem handel@dagma.pl.

eKonferencje on-line

Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH internetowych eKonferencjach. Bez wyjazdu, bez kosztów. Wszystko na Twoim komputerze! Sprawdź, czym są eKonferencje on-line i poznaj bliżej wybrane rozwiązania!

Sprawdź terminy

Konferencje w wybranych miastach

Osoby, które chcą poznać najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa IT oraz którym zależy na efektywnym wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zapraszamy na konferencje w wybranych miastach.

Już wkrótce nowe terminy

Najbliższe wydarzenia dla Partnerów handlowych

 

  22 lutego 2018 r. na Twoim komputerze Wszystko o rejestracji sprzedaży ESET – będziesz potrzebował nowego loginu do Strefy dla Partnerów DAGMA więcej
  27 lutego 2018 r. na Twoim komputerze Wszystko o rejestracji sprzedaży ESET – będziesz potrzebował nowego loginu do Strefy dla Partnerów DAGMA więcej

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: