Pomoc techniczna

Potrzebujesz pomocy? Zgłoś problem!

Jeżeli masz problem związany z działaniem któregoś z naszych rozwiązań, prosimy o wypełnienie widocznego poniżej formularza kontaktowego.

Po jego wypełnieniu na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość zawierającą numer Twojego zgłoszenia, a pracownik Działu Pomocy Technicznej skontaktuje się z Tobą w celu rozwiązania problemu.

Producent: *
Produkt: *
Temat: *
Opis problemu: *
Załącznik (do 1MB):
Imię: *
Nazwisko: *
Adres e-mail: *
Numer telefonu: *
Nazwa firmy: *
Liczba licencji: *
 

Dział Pomocy Technicznej DAGMA

W przypadku problemów technicznych, jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od 8:00 do 17:00.

eKonferencje

Organizujemy zdalne, w pełni interaktywne spotkania online, podczas których prezentujemy rozwiązania z naszej oferty. Podczas eKonferencji będziesz miał możliwość na żywo porozmawiać z naszym product managerem i inżynierem, od których dowiesz się jak działa dany produkt.
Dowiedz się więcej

Poznaj opinie naszych klientów
o Dziale Pomocy Technicznej DAGMA

Instaluję produkty ESET u moich klientów. Jeśli coś idzie nie tak, jak dzisiaj, wiem że bez problemu można zadzwonić i wyjaśnić problem. Obsługa na 5+. Nic nie zmieniać!
Adam Ignatowicz

Był to mój pierwszy, ale bardzo ciepło zapamiętany kontakt. Znacznie bardziej skuteczny niż próby rozwiązania problemu "wśród znajomych króliczka".
Jerzy Gluziński

Otrzymałam e-mail z instruktażem postępowania, następnie pracownik przeprowadził mnie, instruując na bieżąco przez telefon. Jeśli zaistnieje potrzeba chętnie ponownie skorzystam z fachowej pomocy.
Anna Klohs

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: