Usługi

Poza szerokim wachlarzem rozwiązań programowych i sprzętowych, naszym klientom oferujemy bogate spektrum usług związanych z bezpieczeństwem IT. Zajmujemy się analizą potrzeb klientów, a w oparciu o wyniki audytu bezpieczeństwa przygotowujemy polityki bezpieczeństwa IT oraz zajmujemy się wdrożeniem wybranych przez klienta rozwiązań.

Audyty bezpieczeństwa

Zarządzanie bezpieczeństwem

Wdrożenia

Sprawdzamy, na ile stosowane w firmie rozwiązania zabezpieczające są w stanie zapewnić faktyczne bezpieczeństwo sieci firmowej.

Najlepsze zabezpieczenia wybrane starannie z oferty światowych liderów mogą okazać się zupełnie nieskuteczne, jeżeli przy ich zestawianiu popełnione zostały błędy logiczne, tworzące luki w kompletnym systemie bezpieczeństwa.

Więcej o audytach

Dla klientów pragnących zapewnić sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa, bez angażowania własnego działu IT, DAGMA świadczy usługę zdalnego zarządzania bezpieczeństwem.

Czym jest zdalne zarządzanie bezpieczeństwem? Jest to opcja wygodna dla firm, które z różnych przyczyn nie chcą zatrudniać administratorów u siebie lub też dział IT klienta ma wąsko zdefiniowane zadania i nie ma zasobów umożliwiających zarządzanie zabezpieczeniami.

DAGMA zapewnia pełne wdrożenia oprogramowania i rozwiązań sprzętowych, które posiada w swojej ofercie. Zakres prac jest zwykle indywidualnie uzgadniany z każdym z naszych klientów. W przypadku rozwiązań z oferty Dagmy zwykle wdrożenia obejmują:

  • uzgodnienie oczekiwanych ustawień oprogramowania/sprzętu i sposobu instalacji,
  • zainstalowanie i skonfigurowanie oprogramowania przez inżynierów systemowych Dagmy,
  • przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej,
  • przeprowadzenie szkolenia działu IT klienta.

 

Rodonawigator

 

Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych usług, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Prosimy o kontakt z naszym działem technicznym na adres wdrozenia@dagma.pl lub telefonicznie 32 793 11 00.

Szybki kontakt

32 259 11 00

Pomoc techniczna

32 259 11 88

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o
naszych produktach, podaj swój adres email: