Pomagamy w pracy zdalnej

Wydarzenia online

 

DLP za darmo
na miesiąc

 

Wdrożenie antywirusa
z asystą gratis

 

Szkolenia online dla pracowników zdalnych

DLP bezpłatnie przez 30 dni

Safetica DLP to narzędzie, które umożliwia monitorowanie wydajności pracowników zdalnych oraz minimalizowanie wycieku firmowych danych. To rozwiązanie dla wielu firm okazuje się odpowiedzią na podstawowe wyzwanie pracodawcy – potrzebę weryfikacji jak naprawdę pracują pracownicy przebywający na home office. Dlatego umożliwiamy skorzystanie z Safetica DLP bezpłatnie przez okres 30 dni!

To okazja do tego, aby bezpłatnie sprawdzić aktywny czas wykorzystania aplikacji przez pracowników, zweryfikować ilość odebranych i wysłanych maili, sprawdzić odwiedzane przez pracowników strony internetowe lub śledzić wszystkie operacje wykonywane na plikach – również tych kluczowych dla organizacji.

Więcej informacji

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną!

Mateusz Piątek

Product Manager
Safetica

piatek.m@dagma.pl
tel. 532 570 255

Bezpłatna asysta inżyniera

Każdy nowy klient, który zakupił pakiet biznesowy ESET ma możliwość skorzystania z bezpłatnej 3-godzinnej asysty inżyniera DAGMA w cenie zakupionych licencji. Nasz inżynier udzieli wsparcia przy zdalnym wdrożeniu pilotażowym na maksymalnie 10 komputerach, które będzie obejmowało:

 

  • Instalację i konfigurację ESET Security Management Center na wspieranym systemie lub hypervisorze, 
  • Przygotowanie paczek instalacyjnych oprogramowania klienckiego ESET wraz z zintegrowanym agentem, 
  • Konfigurację trzech przykładowych polityk, 
  • Stworzenie przykładowych grup statycznych, 
  • Instalację wcześniej przygotowanej paczki klienta wraz z agentem na maksymalnie 10 komputerach (tylko gdy klient ma działające środowisko AD, w przypadku jego braku przygotowujemy paczkę do samodzielnej dystrybucji przez klienta na stacjach), 
  • Weryfikację czy zostały przypisane odpowiednie polityki/ konfiguracja, 
  • Weryfikację poprawności instalacji.

 

Oferta obowiązuje do 30.09.2020 r., dotyczy zakupu licencji na minimum 100 stanowisk na okres minimum 1 roku.

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną!

Grzegorz Klocek

Product Manager
ESET

klocek.g@dagma.pl
tel. 606 862 112

Szkolenia online dla pracowników zdalnych

Dobrej jakości sprzęt i najbardziej zaawansowane zabezpieczenia są tak samo ważne jak bezpieczeństwo oraz przeszkoleni pracownicy. Przebywający na home office mogli nigdy wcześniej nie wykonywać swoich służbowych obowiązków zdalnie. Nie posiadają wiedzy jak bezpiecznie pracować z domu, jakich błędów unikać w codziennej pracy, jak nie dopuścić do wpuszczenia cyberprzestępcy wewnątrz firmowej sieci oraz nie narazić firmy na finansowe straty.

Odpowiedzią na wyzwanie jest szkolenie prowadzone przez ekspertów Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego DAGMA: „Pracownik biurowy na home office”. W czasie tego krótkiego, około 3-godzinnego spotkania prowadzonego w formule zdalnej omawiane są tematy takie jak konfiguracja sieci, bezpieczny dostęp do zasobów firmowych czy ryzyko zagrożeń socjotechnicznych.

Zaletą szkoleń zdalnych, oprócz zaoszczędzenia czasu i kosztów związanych z dojazdem, jest harmonogram zbieżny z tym, który realizowany jest podczas szkoleń stacjonarnych oraz możliwość interakcji z trenerem i pozostałymi uczestnikami.

Dla pracowników wykonujących swoje obowiązki z domu, trenerzy ACS DAGMA przygotowali niezobowiązujący quiz. Odpowiedz na parę pytań i sprawdź, ile wiesz na temat cyberbezpieczeństwa pod kątem pracy biurowej.

Wypełnij TEST

Masz pytania?
Skontaktuj się ze mną!

Justyna Puchała

Kierownik Autoryzowanego
Centrum Szkoleniowego
DAGMA

puchala.j@dagma.pl
tel. 32 793 11 80

Wydarzenia online

Sprawdź aktualny harmonogram naszych wydarzeń online, codziennie pojawiają się nowe eKonferencje i webinaria, które mają za zadanie pomóc w zorganizowaniu pracy zdalnej i zadbaniu o cyberbezpieczeństwo.

Sprawdź aktualny harmonogram

 

Z naszym newsletterem będziesz na bieżąco!

ul. Bażantów 4/2
40-668 Katowice / woj. ślaskie

|